Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet egy olyan embert barátna...

Lehet egy olyan embert barátnak tekinteni, akit még sohasem láttál életben, csak neten keresztül beszélgettetek?

Figyelt kérdés
Ha akartok, mesélhettek is tapasztalatokról, miért működő, és miért nem működő a dolog.
2010. aug. 25. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen, lehet. Én neten keresztül szereztem barátokat, mert személyesen nem igazán ment a kapcsolatteremtés. A környezetemben nincsenek olyan emberek, akikkel egy hullámhosszon vagyunk. A legjobb barátnőmmel is így találtunk egymásra, évente az iskolai szünetekben találkozunk, és nagyon jól megvagyunk. Más emberelek is nagyon barátságosak velem, jól kijövünk. Szerintem ha a megfelelő körökben próbálkozol, esetleg jobb barátokat is szerezhetsz, mint amire élőben lehetőséged adódna.
2010. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, írjatok még :)

Örülök, hogy legalább másoknak sikerül..

2010. aug. 25. 13:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Sok ismerősöm van így neten keresztül, szinte már mindegyikükkel találkoztam is. Rendesek, bírom őket, de egyiket sem tekintem barátnak(az a furcsa, hogy ők viszont engem igen). Csak azokat tekintem barátnak akikkel élőben ismerkedtem meg először.

Azt veszem észre, hogy mostanában túl sokan jönnek azzal hogy ennyi meg annyi haverjuk van a neten. Oké, szép és jó dolog hogy itt van, de az ott-al, ami az msnen meg facebook és többin kívülre esik, mivan? Rossz olvasni hogy egyre nehezebben barátkoznak az emberek, és ilyen végső elkeseredésként már bárkivel szóba állnak. Ezzel nem is lenne baj, ha ép nem a netten próbálkoznának.

2010. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi neked is.Ez az amit nem szeretek, ha barátnak tartok valakit, de ő engem nem...Én régebben tartottam jó dolognak a netes ismerkedést, mostanában nem látom már értelmét.Pár év múlva emlékezni sem fognak rám ^^"
2010. aug. 25. 14:15
 5/10 anonim ***** válasza:

igen sok emberrel levelezek a neten

és lett 1 jó barátnőm elősször leveleztünk aztán találkoztunk személyesen is igaz,h csak 2x de táborban mert messze lakunk egymástól

2010. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NinaDobrev válasza:
Igen,lehetséges. Nekem sok ismerősöm van akit netről ismerek,és mondhatni sokkal jobb a viszonyom velük mint másokkal. Úgyhogy akiket neten ismersz,azokat is ugyanúgy tekintheted a barátaidnak.
2010. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"A legjobb barátnőmmel is így találtunk egymásra, évente az iskolai szünetekben találkozunk"-az hogyjön a neten barátkozáshoz?nem a neten ismerted meg,te írtad!lehet,hogy aztán én értem félre,felvilágosítanál?
2010. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2010. aug. 27. 18:12
 9/10 anonim ***** válasza:
egyébként,nem teljesen mert A neten lehet,hogy jófej,de aztán lehet,hogy csak egy pedofil.most ne röhögj,volt rá jó sok példa!de ha nem pedofil,hanem az akinek mondja magát,akkor is,amíg nem találkoztál vele,nem tudod meg mit csinálna,hogyha bajban lennél és neki segítenie kéne neked,addig nem lehet így azt mondani,hogy a barátod.remélem hasznos válasz!
2010. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
és a haver és a barát nálam teljesen mást jelent:a haver: pl. egy ivócimbora,akivel eldumálgatsz,de a bajban nem segít.,barát:aki a bajban is veled van.
2010. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!