Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyelv piercing kb. mennyibe...

Nyelv piercing kb. mennyibe kerül? Mennyire fáj? Mennyi idő alatt gyógyul be? Ha kiveszem mennyi idő alatt gyógyul be? Marad utánna valami? Utánna ha mégis meggondolnám magam lehet újra?

Figyelt kérdés
Szal minden érdekelne ^^ ezeken kívül más is ha eszetekbe jut nyugodtan írjatok
2010. aug. 24. 20:34
 1/6 A kérdező kommentje:
a gyógyulás függ attól h mennyi ideje van?
2010. aug. 24. 20:37
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát kb.4-5 ezer forint.Abszolút nem fáj.Átlagosan 1 hét alatt begyógyul.Ha kiveszed, akár fél óra alatt is beforrhat, ez változó, de ez a legkevesebb idő ami alatt benő.(De 1 nap alatt 100%).Nem marad meg a lyuk, és igen, csináltathatsz utána is.

Ennyi kb.

2010. aug. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:O

és akkor bármennyi ideje van kb. 1 nap alatt beforr ha kiveszem 100%-ra?

fasza^^

2010. aug. 25. 11:23
 4/6 anonim válasza:
ha kivétel után begyógyul tálszani fog a nyelven h volt ott vmi?
2010. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm kivette, nem látszik neki, hogy volt, úgyhogy ja.
2010. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én anno 5 éve mikor csináltattam,akkor volt 8ezer.Érzéstelenített,nem éreztem abszolút semmit.utána 2 napig be van dagadva,nem lehet csípőset/erőset,fűszereset,tejeset enni 1 hétig,nem fáj,bár a beszéd nem megy teljesen.én 2év után vettem ki először fél évre kb és csak összeszűkült,nem forrt be a lyuk,simán visszaszúrtam,azóta is megvan.szoktam cserélgetni a szárat mindig,mert szilikonosat teszek be,amit általában sikerül elrágnom szóval évente kétszer kicserélem.A műanyag golyók jól néznek ki viszont pösze leszek tőle,túl nagy.Ismerősöm kb 2év után vette ki,mai napig látszik neki ha 'befeszíti' a nyelvét és közelről nézed.Bármikor újra lehet szúrni.Nagyjából ennyi :)
2011. nov. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!