Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is Salgótarján a...

Szerintetek is Salgótarján a legrosszabb város?

Figyelt kérdés

Mint a közösséget, mint az életszínvonalat tekintve.

Hallottam, hogy a közösség máshol sincsen toppon, de legalább több minden van. Pl. bevásárlóközpont.

Az a baj, hogy Salgótarjánban nincsen konkrétan semmi. Ha rendes bevásárlást akarunk csinálni le kell menni Hatvanba, vagy Egerbe.

Ráadásul munkalehetőség is alig van. Ezt a diákmunkára értem. Alkalmi munkák meg pláne.


Szerintetek is Salgótarján az egyik legrosszabb város?



2021. máj. 25. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Felőlem...
2021. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem jártam még Salgótarjánban, de valamiért szeretem a régi szoci fellegvárakat (már persze nem lakni, csak turistaként). Most adtál egy jó ötletet. :)
2021. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
nem tudom hogy a legrosszabb-e, de jó eséllyel pályázik rá. nógrád megye úgy általában elég szar hely, tarjánt meg mindenki utálja
2021. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Van Spar, Tesco.... Sport boltok is... határeset ez a város számomra. Ózd, kazincbarcika a durva.
2021. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van nála rosszabb hely is,egyszer érdemes az országot körbe járni,felfedezni,megismerni aztán láthatod hogy igen tényleg vannak nála sokkal jobb helyek is, de azt is fogod látni ha nyitott szemmel jársz hogy igen is van ennél lejjebb is.
2021. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép hely. A hegyek, erdők miatt.
2021. jún. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Igen tényleg szép, és lehetne rosszabb is...

(De jobb is)

2021. jún. 9. 08:47
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem Szekszárd és Ózd sokkal rosszabb mint Salgótarján.
2021. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Szürke, hideg, rideg minden szempontból, érzéketlen, így nekem igen.
2021. okt. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
94%
Örökké bánni fogom, hogy nógrádi/tarjáni vagyok!! Legrosszabb hely! Utálom mint a szart! Alja színvonal, alja emberek, alja munka, alja pénzért! Kevés munkalehetőség! Kisebbség a többség! Gyenge közbiztonság! Anno évekkel ezelőtt a főtérrel szemben volt a szökőkutas tér, nagyon szerettem és fákkal volt körbevéve, még ha romos is volt szerintem sokkal hangulatosabb, szebb és árnyékosabb volt, mint a jelenlegi! Azóta betondzsungel lett, semmi fa és semmi árnyék! Hülye szoborral a közepén. A kutat évekkel ezelőtt áttették a garzonnal szemközti kistérre. Gyenge lett a felújítás szintén, hullámzó egyenetlen talaj, értelmetlen kúttal a közepén, víz nélkül természetesen. Részegek, hajléktalanok szerettek benne fürdeni. Folytatom: Sok csöves, sok kolduló! Gyenge iskolák! Szar boltok! Ronda, mocskos közterületek. McDonalds 1 található, semmi érdemleges. Talán a Pizzázók jók!! Se KFC, se Burger King, se pláza! Semmi érdemleges nincs ebben a betondzsungelpokolban!!
2021. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!