Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen orvosnál tudok beutalót...

Milyen orvosnál tudok beutalót kérni gyógytestnevelésre?

Figyelt kérdés
Általánosban végig gyógytestnevelésre jártam, és azt mondták hogy középsuli előtt kérjek beutalót, csak azt nem tudom hol. Háziorvos elvileg nem ad, ortopédiát mondott valaki. Akinek esetleg van tapasztalata, vagy infromációja az írjon. Köszi :)
2010. aug. 23. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A bátyámnak fűzője van, de gyógytesire is kell járnia.

Körzetinél kért beutalót ortopédiára, ott megvizsgálták és akkor küldték gyógytesire...stb.

Tehát ortopédiára kell menni.

2010. aug. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Elvileg lesz suliorvosi vizsgálat, és ott észre fogja venni a doki a problémádat, és beutal ortopédiára. Ott meg megvizsgál az orvos, kapsz egy leletet, azt beviszed a suliorvoshoz, és ő ír egy beutalót gyógytesire, amit a tesitanárodnak kell megmutatnod (vagy az iskolai gyógytesi tanárnak).

Legalábbis nálunk így volt.

2010. aug. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ortopédiára kell elmenni és ott adnak igazolást is, hogy gyógytesire kell járnod.


Ha nem tudod hol van vagy valami akkor a háziorvost kérdezd meg, minket ő küldött régen az ortopédiára aztán járhattam gyógytesire.

2010. aug. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!