Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem egy Feng Shui...

Rendeltem egy Feng Shui Karkötőt de túl nagy rám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nagyon vártam ezt a karkötőt de ahogy felvettem túl nagy volt rám kb 2-3 cm lóg le. Mivel még 100% hogy nőni fog a csuklóm ezért nem akarok olyan megoldást ami maradandó. Vékonyka lány vagyok de hízni és nőni is fogok még. Szóval légyszives segítsen valaki addig. Mert szeretném hordani addig is amíg bele nem növök.

2021. máj. 1. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ékszerészüzletek többsége vállal rövidítési munkát. Ha megörzöd, amit most kivesznek, idővel beletoldják, nyomtalanul.
2021. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, Én nem tudom, milyen egy ilyen karkötő, de én általában úgy szoktam megcsinálni, ha valami túl nagy, hogy meghosszabbítom. Például hozzákapcsolok egy láncot, Vagy csak úgy hozzáfűzök valamit. Toldással együtt lehetőleg az egész akkora legyen, hogy pontosan illeszkedve kétszer Vagy akár még többször is a kezemre tekerhető legyen
2021. máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lett hatása?
2021. jún. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!