Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebből a "vadkenderből" lehet...

Ebből a "vadkenderből" lehet vicces cigit csinálni?

Figyelt kérdés
A lakhelyemtől nem messze (kb 400m-re) tavaly lefoglaltak egy cannabis tanyát. Egy házban nevelték a palántákat, nem tudom pontosan hogy milyen eszközökkel (pl pollenháló stb). A ház mellett van egy erdő, és méteres vadkenderek nőnek a környéken mindenhol, ráadásul pont most virágzik, vagy mi (...az a zöld gumó van rajtuk). Ez jó lenne? Még sose próbáltam ki, de nagyon ki szeretném.
2010. aug. 21. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél az a biztos:D
2010. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
H*lye, b*zmeg az vadkender, abból csinálják a kötelet amire a suliba felmászol tesi órán, meg ruhát, autó ülést, ha azt elszívod, rendesen bekészülsz, elájulsz, nem mondom, hogy belehalsz, de semmiféle képen ne szívd el! Attól nem viccesen fogod magad érezni, hanem szarul és hasznod nem lenne belőle, mert garantálom a kórházat.
2010. aug. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 LASFASF ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér, szüreteld le a hedeket, szárítsd egy pár napig, de javaslom, hogy padláson, mert nagyon erős szaga van, utána próbáld ki, mi is találtunk pár napja 2 növényt, a környékben kb 2km-re nincs más kender/vadkender, csak ez a 2 volt, leszüreteltük, elvittük kiszárítani, és most is be vagyok állva mint a sz*r, bár kicsit kockázatos akció volt, mert ezért még elég szépen rákúrhatunk, ha megtalál a gazdája, de azért próbáljátok ki ;D (egyébként nem velem történt, hanem egyik ismerősöm ismerősének az ismerősével :D:D:D)
2011. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!