Mi az a fluxuskondenzátor? Mire jó?
Az, hogy 120% energiát veszel valamiből ki, az nem lehetetlen, mivel a klímák hatásfoka 4 körüli.
Tehát 1 egység energiával 4 egységnyi hűtésteljesítményt érnek el. Senki ne higyje, hogy egy ilyen kütyü a semmiből veszi az energiát, mert az hülyeség. Max nem látjuk, hogy melyik energiamezőt meríti (ebből van gravitációs, háttérsugárzás, stb.)
120%-os generátort nem, de 170%-ost már láttam sok-sok MW-os teljesítménnyel. Talán Mexikó helyezte elsőként üzembe. Az ára meg 100 millió forintos nagyságrendű. Gigantikus erejű állandómágneseket használ egyébként.
A Fluxuskondenzátort eddig 1 ember alkotta meg, a neve Dr. Emett Lathrop Brown, más néven Doki.
Egyik este egy képet akart felakasztani a WC felé amikor megcsúszott és a fejét beverve megálmodta a fluxuskondenzátor rajzát.
Működése röviden:
Ha egy autóba beépítve 1.21Gigawatt energiával ellátva és 88 mérföld/órás sebességre felgyorsulva, az eszköz bekapcsol és egy beépített panelen beállított ídőpontba elutazhatsz vele.
A klíma hatásfoka lehet hogy 1.0 fölött van, de ezt csak akkor állíthatod ha úgy tekintessz rá mint egy nyílt rendszerre.
A klíma az nem termeli a hőenergiát, hanem csak szivattyúzza. (Ez a másik rendes neve: hőszivattyú.)
Az a hőenergia ami amit a szabadba lead az nem "termelődik", hanem egy mási helyről (a szobából) lett oda mozgatva.. Ilyen értelemben a hatásfoka 1.0 alatt van, mert a munkavégzéshez (a "hő szivattyúzáshoz") plusz elektromos energiát használ föl.
De vigyázz, nehogy összefussál jövőbeli önmagaddal, mert az katasztrofális következményekkel jár!
Elpusztul a világegyetem, jobbik esetben csak a mi galaxisunk.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!