Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tegyem népszerűvé a...

Hogy tegyem népszerűvé a YouTube csatorná? Tegnap raktam fel életem első videóját ! Nincs ezer ismerősöm hogy megosszam stb... mégis szeretném hogy elinduljon

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 09:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen videó, kislányom.


[link]

2021. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia, #5 vagyok, igen, megtaláltam:)

A téma, amit választottál, sokakat érint, viszont szerintem kevés ember vállalná be ország/világ előtt, nem sokan szeretnek beszélni ilyenekről.

Én sem vagyok a megcélzott korosztály, szóval nem igazán tudok hozzászólni, de kép nélkül nem hiszem, hogy sokan megbíznának benned, plusz csak simán a feketeséget hallgatni nem biztos, hogy sokakat le fog kötni.

Mindenesetre ne add fel, sok idő, mire befut egy csatorna, ha szeretnéd csinálni, nyugodtan csináld:)

2021. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem csinálom , töröltem. Itt pont nem én lettem volna a lényeg. De felek sok olyan komment Huszár lesz mint aki azt írta ez nagyon gaz. Sztem szinglisegről beszélni nem ciki! Ha valaki sikertelen szar élettel rendelkezik és meg párja sincs na az Ciki! Sajnos ok vannak sokan és ők valóban nem tudjak normálisan kifejezni magukat ! Magyarország nem az a hely ahol sikeres pozitív emberek élnek! Én pedig nem szeretnek otvar senkik céltáblája lenni! Szia!
2021. márc. 11. 13:25
 14/17 anonim ***** válasza:

Az előbb még azt írtad:

"A témában nincs hasonló"


Erre kiderül, hogy megmondóember akartál lenni párkapcsolati témában. Dunát lehetne rekeszteni az ilyen picsákból, csak szólok.

2021. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A 'SE' eddig sehol sem szerepelt, bár a mondat jelentésén nem változtat.
2021. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Agresszív bunkó vagy, most már nyilvánvaló. Tudod kedvesem az a gáz, hogy egy videómegosztó oldalon a semmit kell nézni. Illetve nem is a semmit (nem teljesen homogén, fekete felületet), hanem egy álló valamit, de mit? Mintha egy kikacsolt képernyőjű telefon lenne felvéve egy másikkal.

Lehet a hiba nálam van, de amíg azonos beállításokkal ha mást nézek, zeng a ház, olyan hangos. De téged alig hallottalak. Oda kellett hajolni a hangszóróhoz.

A többiek, akik megnézték (5 volt előttem), lehet ki tudtak valamit venni a mondókádból. Én nem.

2021. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

van egy rakás videó róla YouTube-on - maga a YouTube is csomó ilyet tesz közzé - hogyan működik a rendszer, hogyan lehet népszerűsíteni egy csatornát, milyen szempontok számítanak, stb.


viszont ha annyira nem bírod a közönség visszajelzéseit, illetve annyira nem fontos a tartalmad közzététele, hogy néhány negatív komment után törlöd, akkor nem neked való a nyilvánosság. bármiről lehet és érdemes is lehet csatornát csinálni.

de csak akkor érdemes közzé tenni, ha biztos vagy benne, hogy elég fontos neked maga a téma és annak nyilvános megosztása is, hogy ott állj az alkotásod mögött és támogasd azt. törvényszerű, hogy nyilvánosság elé lépve lesz egy rakás kritikusod. sokan be fognak szólni. meg kell tanulni ezeket helyén és helyesen kezelni, illetve nem törődni velük, amikor az célravezetőbb.

főleg a fontos, megosztó témáknál, ha igazán komolyan veszed, akkor sokkal fontosabb lehet az, hogy 1-2 embernek fontos és használ, amit csinálsz, mint az, hogy hányan néznek hülyének miatta.

viszont, ha te ilyen könnyen feladod néhány komment miatt, akkor neked vagy a téma nem elég fontos, vagy azt nem tartod elég fontosnak, hogy közzé tedd. persze az is lehet, hogy nem ez a neked való megjelenési forma. minden esetre gondolkodj el, hogy mi is a célod ezzel.


képzeld el mi lenne akkor, ha néhány tucat, vagy párszáz ember helyett sokezren, vagy százezrek látták volna...

2021. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!