Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy fél szem extasynak is van...

Egy fél szem extasynak is van hatása?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 21:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
csak kipróbálás szinten szeretnénk haverommal tolni 1 szemet ketten..mire számítsak, így megérzem?
2008. dec. 3. 21:21
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Ha ki akarod próbálni, akkor tedd meg! Mindenkinek más a szervezete, mindenkire másképp hat. Én nagyon szorítok, hogy úgy hasson rád a drog, ahogyam rám hatott az egyetlen alkalommal, amikor megkóstoltam! (Sosem kéne semmilyen drog míg élek, inkább pia, de anélkül mégjobb lenne.)
2008. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha ki akaro próbálni, akkor ott már nagy a baj! A barátaid tudnak befolyásolni...nem lenne ajánlatos kipróbálni mert elég hamar rá lehet szokni. De te tudod, nem az én felelősségem...
2008. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Te hol szerzed be? Én is ki akartam próbálni, de nem tudtam szerezni. Egy fél szemtől is lehet hatása, de így legalább hamarabb "tiszta" leszel.
2008. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Nem tartok szentbeszédet, csak a kérdésre válaszolok:


ha ki akarod próbálni, és a hatásaira vagy kíváncsi, akkor vegyél be egy egészet, az a biztos... úgysem tudunk lebeszélni :)

2008. dec. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy milyent tudsz szerezni, azaz mennyi nenne a "hasznos" hatóanyag. Manapság már nagyon sokféle színű és alakú van. Ezek alapján nem lehet egyértelműen kimondani hogy pl. a fehér eurós a tuti, a zöld holdacskás meg gagyi.(csak példa volt!)Ha először próbálod, a fél szemnek is van érezhető hatása. De ne várj csodát, ne lepődj meg ha nem azt az élményt kapod, amire számítottál.Egyénenként és exenként is nagyon változó. Arról meg végkép lebeszélnélek, hogy ha az első nem jöttbe, akkor jön a második, harmadik és így tovább...Ne csinálj magadból zombit!!

Jótanács: Üres gyomorral jobban jársz:)

2008. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szia

irj privit :)

2008. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
szia bocs nem írok, itt mondd amit mondani szeretnél
2008. dec. 5. 13:48
 9/11 anonim ***** válasza:
szia. előző vagyok.akkor ne irj :) igen van fél szemnek is hatása,de szerintem ne próbáld ki...az egik leggusztalanabb drog a heroin után.én sajnos tini fejjel beleestem hogy fél éven keresztül fogyasztottam azán mintha elvágták volna nem kellett többé,de nem mindenki ilyen szerencsés hogy egyik percről a másikra abbahagyja.minden szart belekevernek a patkányméregtől kezdve mindent.főleg a kezdőknek adják a szart.bocs a kifejezésért de igy van
2008. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
74%
szerintem egy fél szem az semmi inkáb 3-4db az már jo
2008. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!