Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Pandóra bolygón (Avatar)...

A Pandóra bolygón (Avatar) milyen a levegő, h maszkot kell viselni? Vagy nem is levegő van ott?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Az embernek mérgező a légkör.

Én speciel nem olvastam róla (vagy nem emlékszem rá), hogy pontosan miért, mitől mérgező...de az.

2010. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,ha vki tudja mért mérgező,akkor írja meg!:)

Köszönöm:)

2010. aug. 17. 15:00
 3/5 A kérdező kommentje:
végre megtaláltam!:D Ammónia van a levegőben és ezért mérgező!:)
2010. aug. 17. 15:53
 4/5 anonim válasza:
Hol találtad meg? Elküldenéd? :D Mellesleg a Pandora az nem bolygó hanem egy gázóriás körüli hold.
2016. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem az ammónia miatt mérgező de segghülye ha küldesz egy forrást akkor bocsánatot kérek. A légkörben CO2 és Xe van ezért is sűrűbb a légkör és ezért mérgező nem az ammónia miatt -.-.... És amugy igen az előző válaszoló jól mondta a Pandora egyáltalán nem bolygó hanem egy hold valamilyen P-betűs gázóriás körül a legközelebbi csillagnál.
2016. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!