Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez az "Elvesztett! Keressük...

Mi ez az "Elvesztett! Keressük! "-reklám egy póni képével? Az utcán láttam, de nem tudok rájönni, mi lehet.

Figyelt kérdés
Pesten és Egerben is láttam. Netán valamit reklámoz? De mit?
2010. aug. 16. 18:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen volt a rádióban, írtak nekik e-mailt.

Nem emlékszem pontosan mit is írtak vissza, de feltűnő volt, hogy csak úgy emlegették "a póni", nem írtak nevet, vagy, hogy az én pónim...elkezdtek kombinálni, hogy mi lehet ez, több dolgot is felvetettek, köztük, hogy egy új autó lesz. Hiába próbálták kideríteni nem tudták. Valami ilyesmi is volt a válaszban: majd meglátod te is milyen szép a póni...

2010. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Minap láttam egy új "verzióját", miszerint megtalálták. Valaki tud valamit?
2010. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Valami olyasmi van kiírva, hogy "Meglett! Köszi!"

Hogy mi van még odaírva ezen kívül, nem tudom, mert buszról láttam...:) Valaki más tudja? :D

2010. szept. 3. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!