Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Insta felhasználonév?

Insta felhasználonév?

Figyelt kérdés

Új oldalt szeretnék csinálni instara.. Valami jó kis idézetes oldalt, de nem jut eszembe semmi jó név

Maga az oldal feedje lila lesz szóval olyan valami angol név kellene amihez közé van hozzá, vagy benne van a lila valamilyen formában, rövid kellene de hosszabb is jó. Esetleg valami ötlet? Tudom tudom legyek kreatív, próbálkozom de nem jut eszembe semmi, légyszi ha lehet ne csak negatívak legyenek



2021. febr. 3. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Deep" Purple Quotes


A Deep azért idézőjeles, hogy ne keverjék az együttessel, egyben a "mély" jelző utal arra, hogy az idézeteid (Quotes) nem "vér komoly", hanem inkább könnyed idézetek.

2021. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, moonrisexx lett az oldal neve, de ha nevét változtatok tuti ez lesz.
2021. febr. 4. 09:16
 3/6 anonim válasza:
79%
Én hallgattam volna #1-re xdd
2021. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Legalább tudod mit jelent? A 2db x nem tartozik magához a szóhoz csak megsugom.
2021. máj. 23. 07:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi tudjuk, mit jelent, de aki nem, az egész másra fog számítani az utolsó 4 betű alapján, hidd el.
2022. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dunát lehet az ilyenekkel rekeszteni.

+ lelkisérültek vagy/és alacsony gondolkodással rendelkezők mániája az idézet


s hogy ne csak "negatív legyek" pl a saját nevedből kiragadott betűkből is játszadozhatsz + az adott szín neve.


Ha már "alkotunk" az saját kútfőből jöjjön.

2022. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!