Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen Gimnázium a Kolping?

Lucaaa_vagyok kérdése:

Milyen Gimnázium a Kolping?

Figyelt kérdés
A kolping iskoláról érdeklődnék hogy pl milyenek a tanárok milyen a színvonal milyen az oktatás, milyenek a diákok, magas iskola vagy gyenge? Esetleg még annyi a kérdés hogy hanyas átlaggal vesznek fel? Van e szóbeli? Ha igen akkor milyen kérdéseket tesznek fel!
2021. jan. 30. 15:36
 1/1 anonim válasza:

Szia én most fogok oda menni lehet hogy már fog sokat érni de másoknak lehet fog. Engem 4.3 as átlaggal vettek fel. Sima szóbeli volt azaz nem angol nagyon kedvesek voltak volt egy darab kérdés ,hogy egy idézetet felismerem e hogy ki írta én sajnos egy rosszat húztam amit nekünk eggyáltalán nem tanítottak de a továbbiakban csak rólad kérdeznek:)

Majd csak szemtemberben megyek oda szóval a tanárokról csak akkor tudok beszélni

2023. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!