Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teljesen elrontottam egy...

Teljesen elrontottam egy vászonra való cuccost. Fessem le az egészet, vagy vegyek egy újjat?

Figyelt kérdés

60x40 es vászonról van szó.

Nem menthető talán csak akkor, ha az egészett lefestem fehérrel. De nem fedő festékkel, csak akrillal.


2021. jan. 14. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Újat vegyél, ne újjat. Azért fogalmazhatnál értelmesebben is.

Milyen vászon, milyen cuccos? Mit akartál tenni eredetileg.

60×40 az milliméter, méter, hüvelyk?

2021. jan. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elöször fogalmazd meg ÉRTHETÖEN a kérdésedet: milyen vászon, minyen "cuccos" - ez teljesen értelmetlen szó -, egyáltalán mit akarsz csinálni és milyen mértékegysébben van megadva a méret!
2021. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy 60x40 cm festő vászonról van szó. Erre akartam festeni, de már a ceruzásat is elrontottam, amit ebből nem lehet kiszedni annyira. Így elkezdtem lefesteni az elrontott részeket. De látszik a festék és a vàszon különbsége. Ezért kellen lefestenem az egész festő vászont.
2021. jan. 14. 11:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Helyesírás sem nagyon megy, nem csak a fogalmazás.

Milyen szinten értesz a festészethez? Nagyon úgy tűnik, hogy semennyire.

2021. jan. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oszt ha a helyesírás nem megy🤷‍♀️ más területen még lehetek jó😂

Míg azt nem láttad, ne itélkez. Nem vall túl intelligens személyre🙄. De ha a leszólástól jobban érzed magad egészségedre! Hisz vmivel el kell ütni az unalmas perceid.

2021. jan. 14. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

Még a kontár festegetés is jobb, mint belekötni a kérdezőbe gyakorin.

Annyira nem vészes a helyesírása. A gyakorin ennél sokkal rosszabb is van és nem is kevés.

2021. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha lefested fehérrel, akkor ha vastagon festetted az első réteget, akkor a fehér alapozás után kitüremkedhetnek és domborműszerűen zavarhatja a ráfestett új motívumot.


Ha meg megcsiszolod a régi felületet, a vászon kinyulhat meglazulhat. Csak úgy csiszold, hogy egy kartont vagy farostot tartasz a csiszolás nyomásának ellent a vászon mögött.

2021. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!