Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy koptassam le azt a fiút?

Hogy koptassam le azt a fiút?

Figyelt kérdés

én vagyok az aki a multkor kérdezte hogy emennyek e a megbeszélt talira. azóta mindig talizni akar velem megadta a számát is hogy ha ma ne érek rá akkor irjak neki sms-t, de amugy sem akartam talizni vele, így összekamuztam neki hogy itt van a hajdú bihar megyei brátnőm (én pest megyei vagyok) és azóta minden este hívogat ,ha legközelebb fent lesz msn-en mivel a könyvtárba szokott netezni, mit mongyak neki, hogy koptassam le, hogy ne sértsem meg közben?

13/l


2010. aug. 13. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm ugyanígy járt. Szerintem mondd meg neki az igazat, hogy nem akarsz vele járni, de lehetőleg személyesen, és ne túl durván, de azért értesd meg vele. Nincs értelme húzni az időt, mert csak rosszabb lesz.
2010. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

13 évesen pasizol??Mondd meg neki,vagy ied meg neki,hogy meggondoltad magad,és sajnalod,de ez nem fog menni!ennyi.

ha ezek utan se száll le ,akkor mondd neki hogy megismerkedtél egy másik fiúval,vagy más tetszik.

2010. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyünk csak barátok. Hidd el a fiuk nagyon szeretik ezt hallani.
2010. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. aug. 13. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretik annyira ezt hallani, sőt tovább reménykednek, hogy később talán újra összejön.
2010. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érezd az iróniát benne. A legtöbb lány így rázza le a fiukat, amitől azok falramásznának
2010. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!