Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy jó rémtörténetet tudsz írni?

Egy jó rémtörténetet tudsz írni?

Figyelt kérdés
Lehet kitalált, vagy igaz, az a lényeg, hogy ijesszen meg!!!
2010. aug. 13. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer egy este szüleim elmentek hazulról, egyedül voltam otthon. A hatalmas ház szinte minden sarka oly ijesztő, már-már a saját árnyékomtól is féltem. Az eső szakadt odakint, villámlott is. Az egész olyan volt, mint egy horrorfilmben. A nyikorgások, a síri csönd képzeteket indított el bennem, s már azon voltam, mikor toppan be a gyilkos, ki megöli a női szereplőket.

Éjfélt ütött az óra. Nem tudtam aludni, a szívem hevesen vert. Csak a takaró alatt éreztem magam biztonságban. Ahogy a szél verdeste az ágakat az ablakhoz, ahogy a villám spontán lecsapott. A saját halálom éreztem közeledni.

Egyszer csak lépteket hallottam. Izzadni kezdtem, a szívem még hevesebben vert, mintha ki akarna ugrani a helyéről. A léptek egyre hangosabbak lettek, majd az ajtómnál abbamaradt. Kinyílt az ajtó, és megláttam őt... Kozsót.

Torkomszakadtából sikítottam, de ő csak a békét hirdette. Majd leestem az ágyról, és rám esett a digitális órám. Kozsó közelebb jött, meg akart ölelni, de sikerült kimenekülnöm, de a sötétben nem láttam semmit, így a lépcsőn is legurultam. Kozsó követett. Akárhová szaladtam, ott volt a hátam mögött.

Mire reggel a szüleim hazaértek, holtan találtak a fürdőszobában, és csupán egy szó maradt bizonyítékként a tükrön: BÉKE.

2010. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az előzőn besz*rtam :D


A baba..

Egy kislány ment a családjával a boltok között,és a kirakatban meglátott egy babát ami 2-t mutat. Megkéri a szüleit vegyék meg neki.Úgy tettek. A kislány hazavitte a babát nagyon örült neki. Berakta egy dobozba és lefeküdt aludni. Egyszer csak azt hallja :"Már kijöttem a dobozból" A kislányt nem érdekli alszik tovább. Utána ezt hallja:"Már az ágyadnál vagyok" Már kicsit zavarja de azért alszik tovább. Amikor már azt hallja hogy már a párnádnál vagyok:nyissz levágták a fejét... Reggel a szülei benyitnak látják a kislányt levágott fejjel és mellette a babát amint már 3-at mutat....



Villany



Két diáklány lakik egy lakásban. Egyik este az egyik csaj elmegy mert randija van. Eszébe jut, h a táskáját benn felejtette a szobában. Csendben belopózik, a villanyt se kapcsolja fel, mert a barátnője már alszik és nem akarja felébreszteni.

Minden remekül sikerül, másnap reggel megy haza, látja h ott a rendőrség. bemegy a szobába, és a barátnőjét holtan találja az ágyon, a falra pedig vérrel ez van fölírva: FOGADJUNK ÖRÜLSZ HOGY NEM KAPCSOLTÁL VILLANYT!

2010. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát Kozsótól én is beszartam!!!!
2010. aug. 14. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!