Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy alakult a 2020-as éved?...

Hogy alakult a 2020-as éved? Hogy sikerült túllendülnöd a karanténi/stb. időszakon? Esetleg tudtad kamatoztatni a “sikereidet” ezen idő alatt?

Figyelt kérdés

2020. dec. 31. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem jól.

Nem sikerült.

Nincsenek sikereim.

2020. dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, sajnos belehaltam a maszkviselésbe. Többször is.
2020. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt se karantén se munkahelyi leállás, egész éveben ugyanúgy melóztam, mint eddig is bármikor.
2020. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2019-2020-as évek voltak a legsikeresebb éveim. Lakást vettem, nyelvvizsgáztam, munkahelyen előrébb léptem.
2020. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyászból jöttem éppen kifelé, 2019 az Apukám elvesztése miatt sokkal nehezebb volt.

2020: Költöztem egy jobb lakásba, jobb helyre, előléptettek, teljesen bejött a home office (nem akarok visszamenni az irodába), érdekes emberekkel ismerkedtem meg (naná, hogy online), többet könyvet olvastam el idén, mint valaha, szóval alapvetően bejött ez az év. Októberig hullafáradt voltam, és szinte az összes szabadnapomat elvitte a költözés és a hivatalos ügyintézés, minden hétvégére is volt tennivaló... Ez volt a negatívum.


Mindenkinek kívánok nyugodtabb, békésebb, biztonságosabb 2021-et, mint amilyen a 2020 volt!

2020. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!