Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy valakinek...

Létezhet, hogy valakinek utálom a hangját?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki elég beszédes. Egy lányról van szó, is a legnagyobb túlzás nélkül állíthatom, hogy gyűlölöm a hangját. Borzalmas a hanglejtése, a hangszíne. Az online oktatás alatt még rosszabb. Amikor iskolában voltunk többször is vissza kellett magam fognom, hogy ne üssem meg, vagy ne küldjem el a francba, annyira idegesít a hangja. Frusztrált leszek tőle. Csak nála érzem ezt, senki másnál nem éreztem még csak hasonlót sem soha. Nem szeretnék tőle semmit, tehát a vonzalom is kizárva. Teljesen átlagos lenne a szememben, de a hangjával a legrosszabb ember akivel valaha találkoztam. A legutóbbi online órán egy angol szöveget kellett felolvasni, körülbelül 2 percig olvasott és 10-20 másodperc után felálltam az eszköz elől amit használtam és kimentem a nappaliba lenyugodni. Tudnátok tanácsot adni ez ügyben? Attól tartok, hogy egyszer meg fogom ütni egy óvatlan pillanatban, ha nem írom tovább. (Nem vagyok beteg, ahogy említettem, csak nála érzem ezt).

18/f



2020. dec. 11. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
persze. vannak emberek, akik elviselhetetlen hanglejtéssel beszélnek, én is sok ilyennel találkoztam már, 2 perc beszélgetés után annyira irritált, hogy küzdenem kellett, hogy ne verjek be egyet neki, pedig soha életemben nem voltam balhézós fajta :D próbálj ne figyelni rá amikor beszél, vagy ha van erre lehetőség a programban amit használtok, némitsd le őt
2020. dec. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak az ő hangját némítsd le. Minden valamire való kommunikációs eszközön meg lehet csinálni - eredetileg a visszhang miatt, de erre is nagyon jó.
2020. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakorold az önkontrollt.
2020. dec. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Előtte csapd ki a brét, ne a hangjára a nappaliban!
2020. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Mármint időben előtte, perverz állatjai!
2020. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!