Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek karácsonyra anyukám...

Mit vegyek karácsonyra anyukámnak?

Figyelt kérdés
Minden évben valami illatszert szoktam, de most valami mást szeretnék. Van valami jó ötletetek?
2008. nov. 30. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A központi helyeken pl.: egy nagy pláza mellet karácsonykor csomó kis bodé szokott lenni. Ott lehet jópofa dolgokat venni. Pl volt olyan hogy az ember ott csinálta helyben az írásokat poharakra.
2008. nov. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én sálat és kesztyűt vettem neki az új kabátjához
2008. dec. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem anyukádnak még biztos nincs ilyen divatos derékmelegítője, és tuti, hogy örülne neki, mert ez egy tök praktikus, jópofa cucc. Mifelénk most mindenki ezt kap, mert nagyon tetszik nekik.

Itt tudod megrendelni: www.derekmelegito.hu (üzleteket is tudsz keresni a weboldalukon)

2008. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!