Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha életformákat keresnek a...

Ha életformákat keresnek a tudósok, csillagászok, akkor miért csak a mi "élethez való dolgainkkal" teszik? (elfelejtettem a szót :D)

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy nekünk levegő kell, meg víz, élelem, de lehet hogy más életformáknak nem ez kéne...
2010. aug. 11. 03:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

na végre egy ember :D


nekem is van egy ilyen elméletem.

keresik az életet, de egyáltalán nem biztos, hogy az az élet olyan, mint a miénk.

2010. aug. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak olyat keresnek ahol van levegő stb.

Megvizsgálnak azok mindent amit tudnak.

2010. aug. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 haggyámán ***** válasza:
Ezt én se értem. Abszurd feltételezés, hogy mindenkinek kell az oxigén, víz, stb. :)
2010. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Emlékszem, össze is vesztem miatta a biosztanárral.

Az élet feltétele:föld, víz levegő, hogy lehetünk ennyire egoisták, hogy ezt feltételezzük. a másik kedvenc, hogy a Földön kívűl vajon létezik-e élet, na ekkora beképzeltséget, mikor a világűr végtelen.

Egyébként mi ezeket ismerjük, ezért ezekkel vizsgálják, de biztos vannak más elemek is, csak azokkal még nem találkoztunk.

2010. aug. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát ezaz:D meg hogy már néhányan így kimondják hogy nincs más élet a világűrben... hát mondom köszönöm szépen, körberepülted az univerzumot hogy így tudod?:D

Azért kiváncsi lennék rá milyen életformák vannak még!

2010. aug. 18. 01:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!