Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Törték már össze álmodat? Ki...

Törték már össze álmodat? Ki volt az, és mi volt az álmod? Mikor történt ez?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.Anyuci,és bakker má nemtom mit álmodtam de k@rva jó volt. :( :@ xD
2010. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

jah egyszer álmomban egy k*rvajó csajt dugtam és csörög az óra, hogy felkell kelnem mert suli -.-

Ez asszem 2008 -ban volt

2010. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyenekre gondoltam, hanem életcélra... például nekem azt, hogy író legyen belőlem... de próbálkozok még, csak nem látom már annyi értelmét, mert a fő kritikaíróm szerint sekélyes vagyok.
2010. aug. 11. 11:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a témakörben általában csak ilyen hasznos válaszok érkeznek...én is kerülöm már egy ideje, mert ide jár a tahók nagy része...tapasztaltam már. És látom is, hogy nem változott-.-


Egyébként, a kérdésre válaszolva konkrétan még nem volt, de volt már olyan, hogy belekezdtem egy dologba, pl, hogy karatézni akarok, mások kiröhögtek, és (bár nem adom fel ilyen könnyen) azért elég rosszul esett...bár ez szerintem csak önbizalmon múlik..áh, bocs, hogy nem tudtam válaszolni, biztos jön majd pár tapasztalt emberke is, aki nem csak tahóskodásból áll ki:)

2010. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és ne add fel!!!:)))

Sok sikert! ha író leszel, Feltétlen elolvasok tőled pár könyvet!:)

2010. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, kedves utolsó :) Nem haragszom vagy szomorodok el a számomra haszontalan válaszok miatt, mert biztos csak félreértelmezték a kérdésemet. Bizakodó vagyok másokkal szemben, talán ez is egy hibám *mosolyog* Nem adom fel, köszönöm a biztatásodat. De te se tedd! Jó az, ha van miért küzdeni az életben, és mindenkinek kell hogy legyen egy vágya. :3
2010. aug. 11. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok,és nem tahóságból mondtam,komolyan azt hittem hogy a rendes álomra gondolsz...Bocsi. :S
2010. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Semmi baj, kedves, hogy figyelsz még rám, és elnézést is kértél. Mondtam, félreértelmezhető a kérdés *mosolyog*
2010. aug. 11. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah..,utána lehetett sepregetni,jó szilánkosra tört:s
2010. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!