Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szőlőcukor drog? Mit gondolt...

A szőlőcukor drog? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Most lehet hülyén hangzik, de multkor bnömmel megettünk kb fél ora alatt egy csomag szőlőcukrot, nemtudom mennyi volt benne de nagyon sok. Szóval megettük, és nemis tudom de röhögtünk mindenfélén, akkor idiótaságokon hogy az hihetetlen.Amin alapbol sosem röhögnénk. Azért gondolom h azért volt mert hallottam h a szőlőcukor alapbol serkentő.
2010. aug. 9. 21:05
 1/4 anonim válasza:
100%
A vércukorszintet serkenti, olyan szempontból lehet drognak nevezni, hogy minél többet eszel belőle, a szervezet annál jobban kívánja. Persze ha megfelelően működik a lebontás is.
2010. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A szolocukor egyaltakan nem drog.

Az igaz hogy serkento, viszont agyserkento. Vizsgak elott nagyon hasznos.

De az szerintem egy nagy hulyeseg, hogy az drog.

Csak annyi hogy a szolocukor hatasara megno az adrenalin szinted es a szervezet felhasznalja azt a cukormenyiseget es ezaltal porgozebbe valsz

De egyaltalan nem olyan mint egy drog. Hiszen drog fogyasztasakor halucinacioid is vanak, mig szerintem a szolocukortol neked es a baratnodnek nem voltak.

Egyszoval, ahogy mar emlitettem a szolocukor az nem drog. Szoval fogyasszatok nyugodtan.

2010. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
LoL:D Ezt én is ki fogom próbálni:D:D
2010. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

hát ha pörögni akartok akkor itt egy jó kis recept:

1.)fél deci tej vagy víz..

2.)felmelegíted egy nagyonpicit épphogy csak langyos legyen..

3.)2kiskanálnyi cukrot teszel belé..

4.)megiszod!


Nagyon szar az íze de utánna jobban pörögsz töle mint az enegiaitaltól.

A hatás garantált!

2010. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!