Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Marics Peti milyen MBTI típus?

Marics Peti milyen MBTI típus?

Figyelt kérdés
ENFP? ENTP?
2020. okt. 5. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
21%

Z-generációhoz tartozik .

Miért nem nézed a Tüskevárt inkább ?

2020. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kérdés nem ez volt, ha nem értesz hozzá, nem is értem, hogy miért kell "válaszolni".

Felesleges időt és energiát ölsz abba, hogy leírd, hogy mit gondolsz, holott le se sz*rom, illetve lopod az időm azzal, hogy elolvastam az értelmetlen válaszod, és megfogalmaztam ezt a levelet, mert úgy látszik agyilag azon a szinten (se) vagy, hogy felfogd azt, hogy nem a véleményedet kérdeztem és, hogy azt se tudod, hogy miről van egyáltalán szó.

Ezzel ezt a vitát lezártam, nem vagyok hajlandó többet veled foglalkozni, nem fogom még 20x elmondani, hogy ne írj felesleges és bugyuta megjegyzéseket, mert nem fogom elolvasni, válaszolni meg végképp nem fogok rá. Ne lopd az időm.

2020. okt. 6. 21:38
 3/4 anonim válasza:
A töskevár szar(tudom nem tartozik ide, a kérdésre nem tudom a választ, de utälom Fekete Istvän könyveit, a kopányi aga testamentuma levitt az életről, amikor kötelezőm volt)
2022. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ENFP
2022. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!