Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan hely Budapesten...

Van olyan hely Budapesten ahol tanuloknak ingyenes szállást biztosítanak?

Figyelt kérdés
Nem kollégiumra gondolok. A tanulás és a munka mellett értem, hogy úgy kellene. Jó lenne ha valaki tudna ebben segíteni hogy van e ilyen és ha van akkor hol?
2010. aug. 5. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ én segítek neked! Úgyis külföldön élek egy ideje,és a lakásom amúgy is üresen áll.2 szobás,és kertvárosban van..

Jó lesz? Teljesen ingyen oda adom neked bérbe.Majd én fizetem helyetted a számlákat hiszen a közös költséget most is fizetem az üres lakásra..(mert nem lakom benne ,még jönnek a számlák) Így jó lesz? Ha a villannyal spórolsz akkor azt is fizetem..Úgyis átalánydíjat fizetek most is...Na így jó??

Amit leírtam,az tényleg így van.Külföldön élek,és üresen áll a lakásom..Tényleg fizetek minden hónapban azért mert nem lakom ott..De komolyan azt hiszed találni fogsz ingyen lakást Pesten??Ugyan már..Bilibe lóg a kezed...akkor..

2010. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem ingyen te őrült ! Egyébként van de én nem tartozom a kerülebe és ezért nem lehet.
2010. aug. 5. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:

" ingyenes szállást biztosítanak? "

nem ezt írtad???Őrült!

2010. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

attolmég nemkell leőrültezni és ilyen flegmán válaszolni neki

ha nemtudsz normális választ adni tünés innen

2010. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Már elnézést de ő írta nekem,hogy őrült...Mert én írtam az elsőt is...

Csak megírtam,hogy ingyen nem fog szállást kapni sehol..Erre a válasz,hogy "Nem ingyen te Őrült!"

Akkor miért én vagyok a bunkó??

2010. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na igen te írtad az elsőt is de mit ártál? ha te bunko vagy én mért ne legyek veled az?
2010. aug. 5. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:

válaszoló..

én nem arra mondtam hogy bunko vagy hogy aztirtad hogy "őrült" hanem az 1. válaszodra..nevetséges

egyébként meg tényleg nemértem hogy a kérdésben akkor mért szerepel az "ingyen" szó ha nemis ingyen kell

2010. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mert pl erzsébeten van ilyen hogy lényegében ingyen ott laknak feltéve ha mondjuk tanulok a kerülethez tartoznak stb de az étkeztetést stb nekik kell megoldani
2010. aug. 5. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!