Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Annyira egyedül...

Mit csináljak? Annyira egyedül vagyok. Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hihetetlen. Már 1 éve, hogy nem találok munkát. A párom dolgozik. Egyedül vagyok, szinte már mindent unok, de nagyon. Semmihez nincs erőm. Sokat olvastam, már nem szeretek, se filmezni. Barátaim nincsenek, vagy akik vannak nem itt laknak. Ráadásul faluban lakom, itt nincs semmi. Egyre többet bőgök, eddig próbáltam magamban tartani a lelket, h sikerülni fog, lesz munkám, nem minden napom ugyanúgy fog telni. Azt hiszem kezdem feladni. Rosszul vagyok magamtól, nem sokkal tudok besegíteni a párom fizetésébe. Naponta kétszer végignézem az állásokat is. Egyre többen mondják, hogy kezdek megváltozni, nem vagyok olyan vidám, és jó társaság, mint voltam. Mégis mitől lennék? Egyre hamarabb minden apróságon felidegesítem magam, kiborulok. Nem tudom ez hova vezet így, de szinte már élni sincs kedvem. Mit csináljak már?
2010. aug. 2. 20:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az sem rossz:)Én egyszer itt olvastam h teával nyugtatja magát..akkor nem hittem,aztán kipróbáltam és nekem használt:)Lehet h csak bebeszéltem magamnak:)De a kakaó is jó:)Azt is szeretem:)
2010. aug. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!