Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok yaoi animéket ajánlani?

Tudnátok yaoi animéket ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyan yaoi anime kéne, amiben van szerelem és nem csak perverzkedés. Előre is köszönöm a válaszokat:)

2020. júl. 4. 01:26
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Dakaichi ^^
2020. júl. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1

Köszi❤

2020. júl. 4. 01:41
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Sekaiichi Hatsukoi, szerettem nagyon, marha cuki, de érzelmi hullámvasút is egyben qwq

Mangában Ten Count. Kicsit perverz, de van egy jó története.

Ha a mangákat szereted esetleg, ajánlom a kedvenc animiédből keresni Doujinshiket, azokban az eredeti mangák/animék szereplői vannak yaoiztatva, nem mind perverz, van belőlük teljesen normális is.

Dragon Ball-ból van egy nagyon jó magyar történet, de az írásos forma kizárólag.

De amúgy, írd be, hogy BL (boys love) anime és többet fogsz találni.

A Yaoi az, amiben van szexualitás, meg perverzió, a BL meg a romantikus, amiben ha esetleg (kis százalék) van szex jelenet, akkor azt átugorják, kihagyják :)

A Yuri is így van, a leszbikus animék/mangák, Yuri az ami tartalmazhat szexet, a GL (girls love) ami romantikus.^^

2020. júl. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Inkább olvass mangát. Yaoi animéből maximum pár részes OVA-k vannak, mint pl. Haru wo Daite Ita, Ikoku Irokoi Romantan, Ai no Kusabi, stb.
2020. júl. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
1. vagyok. Miért lettem lepontozva? xD a Dakaichi tök jó~
2020. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi mindenkinek❤

Olvastam mangákat és nagyon sok yaoi illetve bl animét néztem, csak már szeretnék olyanokat is nézni amiket már nem láttam, ezért gondoltam itt megkérdezni, hátha tudtok valami új animét ajánlani😊

2020. júl. 4. 13:33
 7/8 Busman Laura Róza válasza:
100%

Super lovers

Hitorijme my hero

Love stage

Given

2020. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Junjou romantica
2020. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!