Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek szalagavatójára?

Figyelt kérdés
Arany nyakláncban gondolkoztam de ezüst már van neki..::S Légyszi segítsetek. 17 vagyok
2008. nov. 25. 12:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy egy arany gyűrűre gondoltam de olyan pici az ujja..:S félek hogy ha megveszem és nem lesz jó?:(
2008. nov. 25. 12:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképp gyűrűt szeretnél: Szerezd meg egy gyűrűjét, és ahhoz tudják igazítani(szűkíteni).


Szerintem vidd el vacsorázni...

2008. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok:

Bocsi, szóval Te vagy 17... Nem tudok olvasni.

Nem muszáj nagy költségekbe verni magad, nem várhatja el senki.

2008. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szóval szombaton lesz a szalagavató,és már csak akkor találkozunk, ugyhogy ez nem jó mert nem tom elhozni a gyűrűjét:S

légyszi segítsetek

2008. nov. 25. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy plüssállatnak éppúgy örülni fog mint egy drága ékszernek.Az ékszer szerintem nem jó ötlet,mert mi van ha nem tettszik neki?De ha mindenképpen azt akarsz,vidd el az ékszerüzletbe hogy ő kiválaszthassa magának.De ez jobban illene Karácsonyra vagy születésnapra,minden alkalomra úgyse tudsz neki nagy ajándékot venni.Egyenlőre elég egy plüss,könyv vagy karóra is.A vacsora az jó ötlet.
2008. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ezüstfülbevaló? abból tudnék olyat ami tetszik neki.. mondtam h nem tudom elvinni sehova addig mert ccsak akkor találkozunk.
2008. nov. 25. 15:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szép csokor + vacsora(akár nálatok)...


Ne lődd el az ékszerajándékozást! :) Vannak alkalmak, amikre majd sokkal jobb lesz!

2008. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy csokor vörös rózsát
2008. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!