Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogyan lettetek Johnny...

Karcika200628 kérdése:

Ti hogyan lettetek Johnny Depp fangirlek?

Figyelt kérdés

Itt az én történetem.Igazából az RTL 2-n volt 2018 augusztus 8-a környékén az ajánlóban a Rumnapló.Én meg felnéztem a tévére és így ahweeeee.

Igazából kíváncsi vagyok,hogy más hogyan lett a rajongója,mert nem igazán lehet hallani ilyen történeteket.



#Johnny Depp #fangirlség
2020. máj. 10. 23:39
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én egész kamaszkorom óta plátói szerelmes vagyok bele. Megláttam őt a Gilbert Grape-ben. Annyira csodálatosan szép férfi, hogy bumm szerelem. Azóta eltelt 15 év és most is szeretem
2020. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 De cukiiiiii!
2020. máj. 16. 00:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Megtaláltam a régi CD lejátszónkat, vele együtt lemezeket. Valamiért meg volt nekünk a Fekete Gyöngy átka, és annyi ismerősöm ajánlotta, hogy megnéztem. Jack Sparrowba egyből beleszerettem, de ekkor még azt hittem, Johnny Depp azért alakított ekkorát, mert ilyen az alapszemélyisége és ezért nem állt távol tőle a karakter.(Mostmár belátom, tévedtem, rengeteg különböző szerepet játszik zseniálisan) Aztán jött ugye ez a botrány dolog az ex feleségével és ekkor még naivan el akartam könyvelni rossz embernek. Aztán elkezdtem vele készült interjúkat nézni, meg ahogy a rajongóit lepi meg, és egyszer csak azon kaptam magam, hogy nem telik el óra úgy, hogy minimum egy Johnny Deppes videót ne néznék meg. Az, hogy mi van a videóban, tulajdon képpen mindegy. Legyen az vicces pillanatos, kórházba látogatós, forgatásos, interjú, vagy bármi egyéb, ugyanúgy elolvadok. A hangja, a mimikái, a viccei... ahh

Az egész lénye egy életstílus. Bár nekem bajusz nélkül nem tetszik, meg amúgy sem találom a világ leghelyesebb palijának, az egész ember annyira gyönyörű. Ha őt nézem, többször támad sírhatnékom. Egyrészt a csodálattól, másrészt mostanában annyi feszültséget lehet benne érezni. Sajnálom, amiért Amber így kiszúrt vele, én hiszem, hogy Johnny jó ember. Nagyon jó.


Ja, és a KTK egyáltalán nem lesz ugyanaz nélküle!


(U.i.: remélem nem baj, hogy ennyi idő után írok😅)

2020. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valamiért megnéztem az Ollókezű Edwardot...aztán nem volt megállás.
2020. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!