Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pattanások más tesztrészeken is?

Pattanások más tesztrészeken is?

Figyelt kérdés
Már 5 éve lassan, hogy a pattanásoktól szenvedek, pár hónapja tényleg betelt a pohár. Pattanások lettek a hasamon, egész lábszáromon, hátamon, fenekemen, kezemen, viszkednek és pirosak, konkrét olyan mintha himlős lennék tiszta rapacs. Sokszor voltunk a bőrgyógyásznál de semmi olyat nem tud adi ami elküntetné őket, megnezi 20 percen kéreztül és add rá egy krémet ami majdhogy egy vagyon és semmi. Tudom hogy a tini, pubertáskorra jöttök majd, de attól hogy BENNE vagyok a többi tesztrészeken nem kellene lenniük főleg nem a combon és a labszaron... Ha valakinek volt már hasonló vagy van kérlek nyugtassatok meg, szégyenlem hogy tiszta pattanás az egész testem.
2020. máj. 5. 17:37
 1/2 anonim válasza:
Próbálj egészségesen étkezni, de egyébként a stressz is kiválthatja, az igénytelenség is(nem arra célzok hogy biztos az vagy) a telefon képernyője is amikor telefonálsz, ha sok van akkor tényleg gáz van, nekem is vannak ezeken a helyeken 1-2 de nem sok, nekem a hátamon van sok meg az orrom körül, de hogy a hasadra hogyan került azt nem tudom
2020. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, az igénytelenség kíván zárva mivel rendszeresen tisztálkodom. Viszont a stressz lehetséges opció mostanában annyit stresszelek, hogy hasmenésem is van. A táplálkozássommal sincs gond nem eszek csokit, tejtermékeket végképp nem mert megy a hasam tőlük. Egyébként az orvos sem érti hogy lehet a hasamon és az egész labomon "egyhuzamba" pattanás, egyszerűen nem múlnak el krémmel kentem őket és egy pár nap után annyira elkezdtett viszkedni tőle hogy letudtam volna kaparni.
2020. máj. 5. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!