Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan is működik/működne ez?...

Hogyan is működik/működne ez? Van rá lehetőség, miképp-és hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Abban a dologban szeretném kikérni a véleményeiteket,tanácsaitokat, vagy akár személyes tapasztalataitokat,hogy miképp és hogyan lehetne kint Corfun ezen belül Sidariba munkát vállalni!? Mire van szüksége az embernek ahhoz ,hogy ezt megtehesse?Papirok?( ha igen akkor milyen)? Van egy pár kinti ismerősöm akikkel nyaralás során ismerkedtem meg.Albánok,valamelyikük ott is él,de nagyrésze inkább csak nyáron kint dolgozik majd télen..hazamegy és szezonkezdéskor ismét megy vissza dolgozni. Mennyi lehet a lehetőség arra,hogy kint munkát kap az ember ? Eléggé sok fiatal dolgozik kint ,mint nyári munkás 17-18év körül.Én 17 vagyok,jövőre 18. Szeretnék kint munkát vállalni nyárra, amiket én tapasztaltam kint inkább az étteremben való felszolgárás..emberek tájékoztatása..behyvása..bárokba és éttermekbe egyaránt stb munkák vannak jelen.Nem tudom ,hogy indulhatnék el.



Mindenkinek várom a segítségét.

17/L


2010. júl. 27. 22:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Sorry de nem tudtam más témakörbe írni a kérdésem!
2010. júl. 27. 23:19
 2/3 anonim válasza:

Papírok: Megnézed szépen a görög követség honlapján a telefonszámukat, felhívod őket, és kérsz tőlük tájékoztatást.

"Mennyi lehet a lehetőség arra, hogy..." Lehetőség mindig van, nem egy, de amire itt te gondolsz, az a valószínűség, ami mindig 1 és 0 közötti érték, és sosem egyenlő egyikkel sem(olyan nincs, hogy valami lehetetlen, és olyan sincs, hogy valami biztos, 10. osztályos matematika)

Végül: Jövő nyárig még van időd, addig szépen leteszel egy középfokú angol nyelvvizsgát a BME-nél, azért ott, mert azt sok országban elismerik, nemcsak idehaza. Szóval, frissen szerzett idegennyelv-tudásoddal bemész egy étterembe korfun, és megkérdezed, hogy van-e esetleg munkaerőhiányuk, vagy hogy felvennének-e téged, de ha tényleg vannak kint ismerőseid, akkor vedd fel velüka kapcsolatot, hogy esetleg nem tudnának-e neked valamelyik vendéglátóipariegységben neked jólfizető állást szerezni.


Remélem segítettem.

2010. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja, és ami kimaradt: Görögo. a pénzügyi csőd szélén áll, tehát ne nagyon tervezz biztosat.
2010. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!