Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit ajándékozzak apukámnak...

Mit ajándékozzak apukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Minden évben a neki adott ajándékkal küszködök a legtöbbet, mert nővéreimnek anyukámnak könnyű ajándékot csinálni de neki nem. Ja és magam szeretném csinálni és úgy 1000ft-ból ki kéne jönnie.
2008. nov. 22. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én most olyan ajàndékot készitek,hogy egy egyiptomi fàrao van egy képen,azt nekem kell "ki karcolni"és ha kikarcoltam az egész olyan mintha ezüstböl lenne,pedig egy karton.

Azt kereteztetem be.

Hobbi boltban lehet rà talàlsz.

De màr olyat is làttam,hogy a magyar orszàgi térképet megrajzolta valaki,és azt csillàmporral kihuztamneg bekereteztette,nagyon szép eredmény lett.

Esetleg a csalädotokrol egy szép foto különleges keretbe?

1000 forint nem sok,nem tudom apukàd minek örülne.

Hobbi boltban kellene körülnézned,ott még jobb ötletet adnànak neked!

2008. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát sajnos a szép keretes családi képet ellőttem, sajnos, Amúgy a hobbi boltban pedig én adom a tanácsokat az eladóknak(na jo ez angyképüen hangzik) de általában tényleg igy szokott lenni. Gondoltama arra hogy varrok neki egy zöld szaténnyakkendöt mert új sportöltönyéhez az menne jól.
2008. nov. 24. 21:56
 3/3 anonim válasza:
Nézz itt körül: www.egyedimeglepi.hu
2009. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!