Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm álandóan hireskedik...

A barátnőm álandóan hireskedik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az van,h osztálytársak vagyunk 7 éve és már 3 éve álandóan jobb akar lenni,mint én.Már volt neki kb.5-6 telefonja,nekem pedig csak kettő,és nem veszi észre,h velem nem bir versenyezni,mert az én szüleimnek nincs annyi pénzük,h a legdrágább telefont,laptopot vegyék meg.Ő mindent megkap én pedig nem.Na jó igen kicsit féltékeny vagyok rá.Ő engem a legjobb barátnőjének mond,közbe meg versenyzik velem.Nemrég kaptam samsung corbyt,neki pedig jobb telója volt,de nem érintés de akkor is jobb.Erre ma irt egy üzit,h jajj de happy wok,mert kaptam egy nokia n97minit.Mondtam anyukámnak erre ő meg elkezdett velem üvölteni.A többi barátnőmet pedig nem cseszteti.Egyszerüen mit csináljak?Mivel vágjak vissza?
2010. júl. 27. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd fel a kesztyűt, inkább éreztesd vele, hogy nem ugyanolyan lehetőségeitek vannak, akkor talán visszavesz egy kicsit. Jobb, ha nem is mutatod, hogy tégeed ez bosszant, akkor majd abbahagyja!
2010. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát...megpróbálom,bár nem hinném,h sikerül.... :S
2010. júl. 27. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
mond neki hogy szivi, szarból nem lehet várat építeni :D
2010. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
LoL :D
2010. júl. 27. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!