Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tartják Magyarországon...

Miért tartják Magyarországon az ápolónőket laza erkölcsűeknek?

Figyelt kérdés
Gyakran ábrázolják a "nővérkéket" mélyen dekoltált ruhában,miniszoknyában,erősen kifestve.Még az SZDSZ is a legutóbbi kampányában azt mutatta,hogy a nővérek a fizetésüket striptízzel egészítik ki!
2008. nov. 22. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
én ugy hallottam hogy a korhàzakban,mégha hihetetlen is,megy a kefélés össze vissza.a növérek 80% fekszik le orvossal vagy férfi ott dolgozoval.egy gyors numera mindig belefér nekik.nem hiäba..a növérek nagy k..äk.gondolom ezert az hgy igy "reklämozzäk"öket,amit megis érdemelnek.
2008. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért, mert az emberek többsége összekeveri a valóságot a saját fantáziájával.


Egyébként meg nem vinném, hogy erről szólt volna az a filmecske...

2008. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Tegnap egy baráti társaságban ahol több nővér is jelen volt, pont erről a témáról volt szó. Az első (nagyon lepontozott) válaszolónak sajnos némileg igaza van. Természetesen nem minden nővér laza erkölcsű, könnyűvérű de saját bevallásuk szerint valahogy az éjszakai ügyeleti órák, a kötelező köpeny alatta semmi kis fehérnemű, a rangban felettük álló orvosok... ezek könnyebben hozzák az alkalmi kapcsolatokat.

Ettől függetlenül, senkinek sincs joga általánosítani, pláne leszólni őket.

2008. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem értek egyet.Az ábrázolás még elmegy,mert vannak kik uniformisba öltözöttekre buknak.De akkor itt vannak a rendőrők a katonák,a légikisasszonyok.Ez az ábrázolás az emberek fantáziája miatt van.Egyébként nem hiszem hogy más munkahelyen nem szövödnek románcok.Egy klinika egy korház nagy,és többször elöfordul,mint egy kis irodában.14éve dolgozom ápolónőként,17éves korom ota.Lehet jo helyen dolgozom,de soha nem volt könnyüüvérű kolleganőm de ennyi idő alatt olyanrol sem tudtam aki az orvossal hetyegett volna.Igen elmegyünk néha discoba vagy beülünk valahová.Kiöltözünk,de attol nem vagyunk laza erkörcsüek.Bárki más kiegészitheti a fizetését szriptizzel.Szerintem nem kell ahhoz ápolónak lenni,lehet akár tanár is.Tehát nem kell általánositani.
2008. nov. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Előző válaszolónak nincs igaza.És nem mondhat ilyet.Menjen dolgozni az egézségügybe,meglátja mennyit fog k..ni.Nem érdekel ha lepontoznak.de ez bunkoság volt.
2008. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolóra gondoltam és az elözö voltam.
2008. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!