Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül nekem sose...

Miért nem sikerül nekem sose semmi?

Figyelt kérdés

Bármit csinálok, vagy évek óta tervezek sosem jön össze. Szó szerint SEMMI!


3 éve gyűjtök egy 3d nyomtatóra, hogy legyen a kisvállalkozásban, 3 éve semmire nem költöttem, hogy megszerezzem, erre milyen? Hát szr az egész. hibásak az alkatrészek, vissza kell küldeni kínába, ami még 4 hónap mire megérkezik.. Ez volt 2 éve.

Vagy ha egy találkozót szervezek. Az se jön össze. soha.

Hónapokat készülök, tervezem az előadásomat, erre lefújják sé azt mondják ,hogy mégsem kell tartanom előadást. hát bsszák meg.


És ezen kívül még kismillió dolog nem jön össze. 10 ből csoda, ha 1 összejön.


Még az is csoda, hogy a kisbótba letudok menni és nem csap el egy autó.

Meg vagyok átkozva vagy mivan???


2020. ápr. 12. 18:36
 1/3 anonim válasza:
Légy kitartó és pozitívabb. Ha a kudarcokat nézné mindenki senki sem haladna. Tanulj a hibáidból és minden helyére áll
2020. ápr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hidd el nem a kudarcaimat nézem. most először összesítem..

a legutóbbi dolognál is folyton arra készültem, hogy mennyien fognak tapsolni, örülni nekem.. Szinte előre ittem a medve bőrére. MOndom, Szinte!!


egy pillanatra sem volt gondololatom arról, hogy ez is biztos kudarc lesz.

2020. ápr. 13. 10:27
 3/3 anonim válasza:
Kár, hogy csak a szokásos klisé válasz van ennél a kérdésnèl (első válaszolp) mert engem is érdekelne pár jótanàcs. Èn sem csak a kudarcokat nézem, pszichológiai előadásokra jàrok, tanulom is, ill. pszichológushoz is, mègsem látszik vàltozni semmi. Pedig én us vàltoztam meg a hozzáállásom is, mègis kudarc minden.
2020. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!