Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Részletfizetési kérelem minta?

Részletfizetési kérelem minta?

Figyelt kérdés
Ha tud valaki akkor kérem írjon.Pontosabban behajtócég felé lenne telefontartozás ügyben.
2010. júl. 26. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán másolat a részlet fizetési kérelemről. Mást nem nagyon jelenthet a "minta". De amúgy pontosabban, mire vagy kíváncsi?
2010. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elmaradt telefonszámla tartozást szeretnék kiegyenlíteni részletekben.Ehez kellene egy kérvény.Indoklás,hogy munkanélküli lettem,de úgyanúgy küldték a csekket pedig nemhogy nem tudtam mert lekorlátozták de nem is használtam a kártyát!Mivel táskártya volt de a másik késöbb lett aktiválva azt is letiltották s nem elfőfizetés volt!Ugyan úgy jön a papír.
2010. júl. 26. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy munkanélküli lettél, nem fogadják el. Olyan indokot kel kitalálj, amivel biztosítod őket, hogy a részletet betudod fizetni. Gondolod hogy egy munkanélkülinek elhinnék, hogy betud egyáltalán valamit is fizetni? Egyezz meg velük egy havi összegbe, indokként meg inkább találj ki valami mást.
2010. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

17:38 -as netán ha megkérem részletre akkor az azt jelenti,hogy már tudom fizetni.Indoklásba meg nem tudok mást írni meg nincs is értelme,hogy mást írjak,minthogy munkanélküli voltam.

De a kérdésem még mindig nem ez volt.

2010. júl. 27. 12:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah és netán azért szeretném megkérni részletre hogy x hónap alatt kifizetem a tartozásom részletekben!Nemigazán van agyilag 100 -as.
2010. júl. 27. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!