Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szoktak civakodni a...

Miért szoktak civakodni a testvérek?

Figyelt kérdés
Mi a barátnőmmel már nagyon régóta vagyunk "fogadott testvérek", ő a bátyám, én meg az öccse (játék, nem kell belekötni, mert itt most nem ez a lényeges), de úgy szoktunk civakodni, mint a valódi testvérek. Utána persze ki is békülünk... de miért? Neki is van tesója, meg nekem is. Az "igaziak" miért szoktak veszekedni? Egyikünknek se korunkbeli nagytestvére van, legalább egy tízessel idősebbek, mint mi.
2010. júl. 25. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Akik egy fedél alatt élnek azoknál nem ritka hogy összevesznek valamin. Én is minden nap veszekszeka tesómmal mert állandóan csak gépezni, pedig nem is az övé a gép. A házimunka nagy részét én kapom ő meg kihúzza magát minden alól.
2010. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem tom, én is mindig veszekedek tesómmal :S, bármin képesek vagyunk összeveszni.
2010. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!