Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti találkoztatok már olyan új...

Ti találkoztatok már olyan új zenével, amelyik nosztalgia érzését váltotta ki belőletek?

Figyelt kérdés

Olyan zene ami, mintha régi ismerősként köszönt volna vissza a múltból, mégsem tudjátok semmihez sem kötni. Ami olyan nosztalgiát váltott ki nálatok hogy szinte sírni volt kedvetek, pedig soha sem hallottátok, nem is feldolgozás, és nem is hasonlít egy zenéhez sem amit már hallottatok.


Ha igen mi volt az, és mi lehet az oka az érzésnek?



2020. jan. 17. 20:47
 1/3 anonim válasza:

Hát, nem teljesen ugyanaz, de Nightwish - Élan

Ez ugrik most be hirtelen, legelőször azt hittem, hogy már hallottam, mert kicsi koromban apum rengeteg Nightwisht hallgatott, és azt hittem onnan ismerhetem, de mégsem, mert azt hiszem 2015-ös szám, szóval viszonylag új.

2020. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Nekem a 2016-os Sia - Cheap Thrills volt ilyen, csak én soha nem hallottam Sia számot előtte.

2020. jan. 18. 09:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon talán ez: [link]


Nem tudom miért, de valahogy olyan ez a zene, mint ha valahogy visszarepültünk volna a 80-as évek végére, a stílus meg a hangszerelés miatt talán.


Amúgy bírom azt a Sia számot.

2020. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!