Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell összerakni?

Hogy kell összerakni?

Figyelt kérdés
Szóval augusztusban lesz a szülinapom és azon az estén szeretnék egy óriási bulit csapni a csajokkal és arra gondoltam hogy kérek egy vizipipát.Csak az a gond hogy még cigizni se cigiztem /szerencsére :D/ szóval nem tudom, hogy kell megszívni meg ilyenek,meg a legfőbb kérdés,hogy hogy kell összerakni oO?Vagy egybe adják el? :/ Meg annyit tudok hogy vannak különböző ízek is hozzá,azok egyáltalán mik?:D Pór vagy valami folyadék?És kb. hányat vegyek belőle?:D hogy elég legyen,mert 4 lány jön.Akiből már 2 vizipipázot szóval azt azért gondolom megtudják mutatni hogy hogy kell "megszívni" :D Bocsi hogy ilyen hosszú lett,és köszi hogyha írsz./megy majd mindenkinek a plusz :P/
2010. júl. 20. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az összeszereléshez:

[link]


Izek:

Se nem por se nem folyadák :) Tulajdonképpen egy masszaszerűség. Ha van még a nagymama 50 éves lekvárjából akkor jól nézd meg! Valami olyasmit fogsz kapni :)

Nagyon sok íz látezik. Akár többet is vehetsz, nem fog megromlani ;)


Egyéb:

Kell még hozzá szén. Ez ilyen kis fánkalakú izékben lehet kapni.


U.i.: náz körül pár vizipipás oldalon. :)

2010. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2010. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál. Hűha egy kicsit bonyolult szerkezet :/.Ott helybe nem rakják össze?:DDMeg lehet belőle valami bajom?Mármint a vizipipázástól?
2010. júl. 20. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nyugi nem olyan bonyolult :)

nem hinném, hogy ott összerakják. Jah és kell takarítani is :) Bár nem tudom, hogy ez irtál-e az oldalon.


egyesek szerint káros mások szerint nem.

1. Káros mert: Egy ici-pici károsanyag így is jutt a tüdödbe. viszont tovább szívod mint a cigit. igy állítolag ugyan olyan

2. Nem káros mert a vizipipa automatikusan szüri a károsanyagokat.


Én az utobbi mellet voksolnék. Én még olyat nem hallottam, hogy bármelyk indiai vagy török a vizipipába halt volna bele... :)

2010. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Majdnem olyan ártalmas, mint a bagó. Ha nem ártalmasabb...
2010. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hú hát akkor jó,mármint azt hiszem :DÉs köszi hogy írtál/írtatok.Már nem is tűnik olyan bonyolultnak,láttam egy videót hogy hogy rakják össze :P
2010. júl. 20. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!