Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt az érzést,...

Hogy hívják azt az érzést, amikor egy eseménysorozat az adott pillanatban nem érdekel, majd rá később (évek múlva) meg érdekel?

Figyelt kérdés

Az én példám: mostanában sokat olvastam a Kelet-Ukrajnai háborúról,ukrán válságról nagyon elkezdett érdekelni, mi hogy történt, kik haltak meg. Amikor zajlottak események 2014 nyarán meg teljesen hidegen hagyott, megnéztem pár videót róla, meg pár cikket, aztán nem érdekelt. Igaz akkor rengeteg minden, családi dolgok+szerelmi ügyek, összecsaptak a fejem felett. Hosszú lenen kifejteni.


Most 2019ben meg elkezdett érdekelni mi van a szomszédban, elolvastam róla több százoldalit, megnéztem több órányi videót legalább.


2019. nov. 19. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerinted van értelme a világon minden szavakkal leírható jelenséget megnevezni egyetlen szóval amiből sokféle kombináció létezik?


Az "utólagos érdeklődés" értelmezhetetlen számodra?

2019. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!