Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miskolcon hol van ien bolt?

Miskolcon hol van ien bolt?

Figyelt kérdés
miskolcon hol lehet venni szegecseket , felvarrókat , szegecselt öveket ? miskolcon hol vehetek ieneket lécci írjon aki tud köcc
2010. júl. 18. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Bizonyára rosszalkodik a billentyűzeted!


Valószínűleg ezt akartad írni:


Miskolcon hol van iLYen bolt?

Miskolcon hol lehet venni szegecseket, felvarrókat, szegecselt öveket?

Hol vehetnék iLYeneket? LéGYSZÍ, aki tudja, írjon!

KöSZÖNÖM!

2010. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kitérdekel a billentyűzetem de aki tudja holtudok miskolcon szegecseket , felvarrókat , szegecselt öveket venni az kérem írjon
2010. júl. 18. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
minket érdekel kicsilány, ugyanis mi olvassuk a kérdésed. vagyis olvasnánk. de így elég kiábrándító, elmegy a kedvünk. szóval nyilván válaszolni sem fogunk.egyébként ki vagy te? valami 13 éves kislány, akire rátört az emo mánia?
2010. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
punk fiu vagyok 29 éves most jöttem haza londonból mer szegecselt öv kel meg ienek
2010. júl. 18. 18:08
 5/8 anonim ***** válasza:
és a szegecselt övek miatt hazajöttél londonból......elég szar vagy faszóó....csíra!!! A Tesco-ba meg az Auchanba biztosan kapol. hehe XDxDxD
2010. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Angliából jöttél, mi? :)

Gondolom ismeretlen számodra a Headbenger szó...

2010. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
dehogy angliábol csak haverom köcsögölt és odaírta hoy angliábol . am magyar vagyok
2010. júl. 19. 07:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Az írásodból nem úgy tűnik...
2010. júl. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!