Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le? Kérdésed...

Hogy állítsam le? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés
Az lenne a baj hogy valakinek nem tetszik az ahogy kinézek és próbál elég sok ember előtt lejáratni és ha nem állítom le sikerülni is fog neki.. az a baj hogy lány és hát megverni csak nem verem meg..
2010. júl. 15. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a baja a kinézeteddel? Bár akármi is legyen, akkor sem jogosítja fel az ilyen viselkedésre. Próbálj meg vele nyugodtan beszélni, ha nem hallgat a szép szóra, sorold fel az ő szépséghibáit, hátha magába száll.
2010. júl. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dolgoztasd meg három félméteres farkú négerrel!
2010. júl. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

hát a szépséghibáinak a felsorolását a helyedben hanyagolnám

a végén támadásnak venné és még rosszabbul járnál. és hol vannak ilyenkor a barátaid?

sztem velük beszéld mg ezt a dolgot, ők jobban ismernek téged is meg a helyzetet is.és ők ugyse fognak hinni ennek a lejárató kampánynak.

2010. júl. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szivasd meg . bocsánat most obcén kifejezéseket fogok mondani de ezért ne töröljétek a válaszom . ez válasz.

te meg terjesszél olyanokat róla ,hogy angolnákat dugdos fel magának és orálisan kielégített egy vietnámi csüngő hasú malacot miközbe fekete pákó a makkjával csapkodta a fülcimpáját ő otthon a kannájába lóge.cit tárol és a se.g lyukába már belefér egy elefánt fa.sz is.egyszerre 3 nigger nyomta le a torkán a véreres falloszt. és mellé még egy túrhát is elereszthetsz a szeme közé ha meg ugat akkor fültövön rugod... mért ne üthetnéd meg ? ó szó nélkül po.fán ba.sznám ne élljen már vissza azzal ,hogy nő...

2010. júl. 15. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
04:57 szószerint ennyi a lényeg!
2010. júl. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm .. hát ez az egész úgy volt hogy mi haverok voltunk csak flegma és le oltottam hogy ne flegmáskodjon aztán ő modt játsza a k*rvát.. de az előző előtti az tetszik szerintem bevetem köszöntem:P
2010. júl. 15. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!