Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? (bővebb...

Mi tévő legyek? (bővebb információ lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú a sulimban, akibe még kilencedikben nagyon beleestem. Most jutottam el arra a pontra, hogy nem bírom, valamit tennem kell. Írtam neki papírformátumban egy levelet, amit majd az iskola második hetén szeretnék neki odaadni. Abban az üzenetben minden benne van. A vers, amit róla írtam, és hogy mennyire szeretem. 4 évvel idősebb nálam.

Sokszor azt gondolom, nem lenne okos dolog odaadni neki, viszont van, hogy igenis készettést érzek rá.

Szerintetek, mi lenne a helyes döntés?



2019. aug. 28. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudni ennyiből hogy milyen a fiú, és hogy reagálhat.

A legrosszabb ami történhet: közröhej és gúny tárgya leszel, és még ott is lesz a fizikai bizonyíték amit te átadtál neki, hadd lássa mindenki.

Én túl nyomulónak tartom a semmiből egyből egy szerelmes verssel nyitni és letámadni valakit. Előbb inkább a figyelmet kellene felhívni magadra, hogy már ott lásd ha esetleg semleges, negatív, közönyös (stb., összességében nem pozitív) a hozzáállás feléd, mert akkor nem hozod magad kínosabb helyzetbe.

2019. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de az osztályomtól sikerült megtudnom, hogy a fiú, egy nagyon jófej segítőkész ember, ezért sem gondolom azt, hogy kinevetne. A levél anonym, és én adom át neki. Az osztályom tudja, hogy kibe vagyok szerelmes, és nem is nevtenek miatta rajtam, sőt.☺️
2019. aug. 28. 18:10
 3/3 A kérdező kommentje:
És azért nem hívom fel magamra a figyelmet, mert ahhoz túl félénk vagyok. Ezért is gondoltam a levélre.
2019. aug. 28. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!