Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » MIt tehet az ember, ha a...

MIt tehet az ember, ha a munkája miatt nem engedheti meg magának a napi 3x, rendszeres étkezést?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Szokták mondani hogy mindenkinek arra van ideje amire szakítani akar.

egy szendvics délben is már jó.

2008. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valahova csak ki tudsz lógni enni. Tudok olyat, aki a mosdó előterébe megy e célból, hát én ezt nem tartom a legjobbnak.


Ha cigizni ki lehet menni, enni is. Nem kell nekiülni egyórás ebédszünetnek, de 5 perc alatt is be tudsz kapni pár falatot. Vagy suttyomban az asztal alól csipegetni. Csak arra vigyázz, ne falj, habzsolj hirtelen, amikor lehetőséged adódik, mert rosszul leszel.

Nem tudom, hányra jársz, de reggelizni érdemes otthon. És arra vigyázz, ne az legyen, hogy este úgy bevacsorázol, hoyg majd' megfulladsz, mert annak következménye elhízás plusz rosszullét, puffadás, bélflóra felborulása, rossz emésztés.

2008. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én egy étkezést azzal váltok ki, hogy a munkahelyemen keverek magamnak egy shake-et, csokis, banános, epres, vanilás attól függ melyiket kívánom és ez tudja helyettesíteni az étkezésem, és annyi időm van munka közben hogy ezt kortyolgassam, ami egyébként tápértékben fedezi a szervezetem számára szükséges elemeket, szóval nem éhezek, és ha nincs időm akkor is ezt megtudom inni.
2008. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
vidd magaddal, elözö nap este csomagold be, tedd hütöbe. Tegyel jot magaddal, es az egeszsegeddel
2008. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!