Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért ad ki ilyen hangot a...

Miért ad ki ilyen hangot a hasam egy puding után?

Figyelt kérdés

Nem szoktam ilyen cukros dolgokat enni, de most annyira megkívántam, hogy még is megettem egy pudingot és nem az, hogy megy a hasam. Nem kell wcznem meg ilyesmi csak olyan hangokat kezdet el egyből rá ahogy megettem 2 másodperc múlva adni a hasam, hogy azt hittem hányi fogok vagy valami romlott kaját ettem.


Nem a puding nem volt romlot egy zsírszegény Danone epres joghurt volt.


Ahogy megettem elkezdtek hangok szivárogni. Megállás nélkül. Régen amikor nem éltem egészségesebb életmódot akkor nem volt ilyen azóta ez az első pudingom.(tehát 5 hónap telt el az utolsótól, de ez gondolom nem lényeg)

Elég hangosak a hangok és megállás nélküliek.


Tehát mi okozhatja ezekez a hangokat?



2018. ápr. 25. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést inkább az Egészség kategóriában tedd fel.
2018. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
most akkor puding volt, vagy epres joghurt?
2018. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi, hogy éhes vagy, és korig a gyomrod. Nem volt elég ennyi kaja neki :)
2018. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!