Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 62-68 kiló közötti lányok,...

62-68 kiló közötti lányok, nők, hölgyek - körülbelül mennyit és mit esztek egy nap?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek, tényleg mindent írjatok bele!
2017. szept. 22. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt,amit megkívánok. Bőségesen eszek, sokat eszek. Nem nézegetem a kalóriát,ilyesmi. Rendes ételeket töltött káposzta,tészták,levesek,főzelékek,húsok.
2017. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

60 kiló vagyok,17 éves,163cm magas.

Gimibe járok,és pontosan így szoktam enni:

Reggel 5.50-kor kelek,és nem eszem semmit,egészen a második óra utáni szünetig (9.25) ilyenkor szoktam gyümölcsöt enni (évszaktól függően) alma,banán,barack,szőlő (mindent szeretek!:D) és esetenként ha nagyon éhes vagyok egy natúr joghurtot eszem hozzá. Utána az 5. Óra után (12.15) eszem meg az ebédet,ami nálam annyi hogy egy 450ml-es tupperben 3/4-ig van kukorica,virsli,sajt összevágva,én ezt nagyon szeretem:) Délután olyan 15.00-17.00 körül érek haza és olyankor azt eszem amit találok...Ez általában vagy leves,vagy melegszendvics (apukám nem nagy konyhatündér:D) Ezután este tanulás után 20.00-21.00 körül (nem minden nap!) de ha úgy van kedvem iszom egy kakaót vagy eszem egy kis müzlit:)

És suliban én pontosan ezt eszem. Néha hétvégén sütünk sütit,palacsintát nyilván azt is eszem,de ez amit leírtam egy átlag hétköznap:)

2017. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Változó.

Kalória 1400-4000 (de mostanság mindig 2000 alatt, amivel lassan fogyok. 3000 fölött mindig is kivételes volt, de megtörténik), szénhidrát 20-200+, de tipikusan 40-100 gramm, fehérje pont jó, tipikusan 70-90 gramm, zsír tipikusan 80-130 gramm, mivel ügyelek rá. Mindenre ügyelek, mert minden szeret elszállni, a minimummal sosincs baj.

Eszem szinte mindenfélét, csak általában tömény cukrot, glutént, laktózt és húst nem.

Most szénhidrátos időszak van, mivel gyümölcsszezon, ilyenkor több a gyümölcs és akkor már a gabonát sem szorítom olyan erősen vissza (persze az szinte mindig gluténmentes).

Ketogén diétánál sok minden kiesik, de az majd almaszezon után lesz (október végén veszünk s akkor egy ideig eszem, majd átállok, onnantól inkább csak banánt és meggyet eszem, mert abból 1 dkg is elég).


Ha laza vagyok, nem lehet megmondani, mit eszem, túl sokféle, de ilyenkor van zöldségétel és több gyümölcs.

Ha szigorúbban veszem, akkor napi 6-8 tojás, 1-2 dkg kókuszzsír, pár dkg olajos mag, kevés zöldség, minimális gyümölcs és gabona megy, de úgyis beszivárog még valami plusz, úgyhogy 1400 kcalt csak ritkán hozok össze, de nem baj. Az ételeim egyszerűek: zöldségleves, tojásétel zöldséggel, sós és édes sütik, pudingok és más édes krémek.

Néha krumplit is eszem, de csak elvétve, míg gabona gyakran van (a torta nem az igazi nélküle).

2017. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!