Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék. A magas...

Hízni szeretnék. A magas hormontartalmú ételektől lehet híízni? Pl minek magas a hormontartalma?

Figyelt kérdés
16 éves 167cm és 50-51kg vagyok.
2010. máj. 14. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
semminek
2010. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De vicces, én is ilyen magas, és ennyi kiló vagyok :D csak 21 éves... Amúgy nem hiszem hogy van hormontartalmú étel. De ha megtalálod a módot a hízásra, okvetlenül írj! :)
2010. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

legyél lusta

egyél sokat

2010. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szólok.azt olvastam amúgy hogy a szójának magas a hormontartalma és ha sokat eszünk belőle akkor hízunk.nem tudom sztem kibróbálom.
2010. máj. 14. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt a zöldséget honnan szeded? Kicsit még olvasgasd a biológiakönyvedet, hogy mi az a hormon. Egyébként a magas zsírtartalmú ételektől lehet hízni.
2010. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
OK. Hol olvastad? Ha interneten, linkeld be. Elolvassuk együtt, hogy tényleg az van-e odaírva.
2010. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a szójában vannak növényi hormonok : fitoösztrogének, ha lány vagy egyed nyugodtan, ha pasi, akkor inkább fogd vissza magad ( a biológiakönyves kezdje el bújni a saját könyveit)


hízni nem fogsz a szójától...amitől hízni fogsz, jó étrend, ha kell kérj dietetikustól segítséget ill. mozgás, hogy izmosodj bringázás, futás, ill úszás ;)

2010. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Léteznek ún. fitohormonok, de nem hinném hogy hízást okoznának.
2010. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2010. máj. 16. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!