Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyokurázak úgy hogy...

Hogyan fogyokurázak úgy hogy megmaradjon a tejem és tápláló is legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok segitséget kérek a terheségem alatt 30kg híztam most szeretnék nekiállni fogyózni de az a baj hogy egy hétig csináltam és a 6 hetes kislányomnak tápszert kellet adni mert nem volt elég tápláló a tejem!várom a jó ötleteket köszi
2010. ápr. 19. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szoptatás alatt fogyózni akarsz?????

majd szoptatás után, addig ne.

2010. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre várj még vele!Szép lassan "leszívja" rólad majd a baba a kilókat!Amikor már nem fog szopizni nekiállhatsz diétázni és tornázni!:)
2010. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A fogyózást nem javaslom, de arra figyelhetsz, hogy minden nap legyen gyümölcs, friss-párolt zöldség, fehér hús és tejtermék a menüben. Ezzel már sokat tettél azért, hogy a tejed tápláló legyen, és nem utolsó sorban az egészséges étkezés alatt szerintem sikerül néhány kilótól is megszabadulni.

A kész kajákat kerüld el messzire (tasakos leves, kész szószok-öntetek) a pékárut és a tésztaféléket is óvatosan, minél kevesebbet egyél belőlük. Inkább ha megéhezel egyél egy-két almát - akár evés előtt is.

Ha tiszta vizet iszol a gyümölcslevek helyett, az is sokat számít. (vagy limonádét,teát édesítővel, ha unod a vizet.)

Ha betölti a kislányod a 3.hónapot, elkezdhetsz vele baba-mama tornát, azaz őt használod "súlyzónak". (Pl. ringatás alatt, vele csinálsz felüléseket, guggolásokat. Emlegeted, ez jó a karnak. - és ő is élvezni fogja, az fix)

K.

2010. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!