Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehetek testesebb?

Hogyan lehetek testesebb?

Figyelt kérdés
16 leszek és vízilabdázom.Azon kívül otthon is edzek.Nekem nem az izomzattal van a baj,hanem hogy kicsit vékony vagyok(bordáim nem látszódnak,meg ilyesmi szóval nem csontváz)Szedek proteint is edzésekhez több mint egy hónapja,de szerintem nem lettem vastagabb.Családom szerint az izomzatom nagyon jó és sokat fejlődtem amióta szedem rendszeresen.176-180 cm között vagyok,63-65 kiló között azthiszem.egy olyan 70 kilóig elszeretnék jutni minimum:Ti mit ajánlotok mit tegyek vagy hogyan,hogy kis plusz súlyt szedjek fel.

2015. okt. 30. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Füstölt szalonna meg kóla.
2015. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet:D
2015. okt. 30. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván kalóriatöbbletben kell lenned, a fehérje nem elég.
2015. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sárga Kapszulát olvasd el, kell egy rendes tömegnövelő étrend. A proteinpor csak táplálékkiegészítő, ami kiegészíti a táplálkozásod, de ha az alap étrended nem megfelelő, akkor nem ér semmit.
2015. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!