Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Volt olyan, akinek ekcémája...

Gyogykolbi kérdése:

Volt olyan, akinek ekcémája volt gluténintolerancia miatt? A diéta elkezdése után mennyi idővel lett javulás?

Figyelt kérdés

2015. okt. 27. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Nem tudom, hogy mikor szűnt meg teljesen, de viszonylag hamar. Rögtön elkezdett javulni a diéta kezdetén.
2015. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem a lábhajlataimban van ekcéma. Nem régen voltam bőrgyógyásznál, elküldtek vérvizsgálatra, de nem derült ki,hogy glutén érzékeny lennék,mindent rendben találtak. Viszont,amikor glutén mentes étrendbe fogtam,akkor két hét után begyógyultak az ekcémás sebeim, csak halványan látszott piros foltban a helye. A viszketés gyorsan megszűnt a diéta kezdetétől pár nappal.
2016. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én szinte tetőtől talpig ekcémás vagyok/voltam (kisebb nagyobb túlzásokkal), valószínűleg nekem ezért tartott tovább, kb fél évig, mire teljesen elmúlt az ekcémám mindenhonnan (paleóval). Az elején elég hullámzó volt az állapotom, valamikor fellángolt, valamikor csillapodott (a méregtelenítés miatt voltak a fellángolások). Azóta csak akkor jön elő, ha hosszabb ideig nem tartom a paleot.
2016. márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!