Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Újrakezdődhet ez a fajta "vírus"?

Újrakezdődhet ez a fajta "vírus"?

Figyelt kérdés

Vasárnap voltam étteremben és ettem egy falat marhahúst a párom tányérjáról.Másnap haza kellett jönnöm délelőtt a munkahelyről mert olyan rosszul voltam, hasmenésem volt és hánytam.Most otthon vagyok és főttburgonyát ebédeltem ilyen fagyasztott halrudacskát hozzá tartátmártást.Na most ezt utólag jól megbántam mivel holnap már mennem kell dolgozni.És nagyon félek ,hogy rám fog törni megint a hasmenés.Mit tegyek,hogy ilyen ne forduljon elő?tegnap óta nem volt hasfájásom és nem is hánytam a székletem is kezd visszaállni normálra.Holnap újra lehet ilyen hasmenéses dolgom ha ettem ilyen tejfölös majonézes mártást?

Köszönöm előre is a válaszokat:)



2015. szept. 29. 13:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt kihagytam ,hogy szerintem a marhahús állaga nem éppen jó volt.Szerintem már romlott lehetett..Mert a párom is másnap nagyon rosszul volt neki is hasmenése volt.
2015. szept. 29. 13:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Tartárt még nem kellett volna enned, de lehet nem lesz bajod, este valami könnyűt egyél, zsír és tejmenteset.
2015. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!